ONLINE REZERVOVAŤ

Wellness

Wellness

To správne miesto pre váš relax, je naše štýlové WELLNESS CENTRUM spolu s vonkajším relaxačným bazénom . Môžete sa tešiť na fínsku saunu, infra saunu, parnú bylinkovú saunu, vírivú vaňu, tepidárium a moderné profesionálne fitness. Náš cennik wellness centra

 • Vonkajší relaxačný bazén s atrakciami:
  Doprajte sebe a svojim blízkym relax pod tatranským nebom. Náš vyhrievaný bazén o priemernej relaxačnej teplote , ktorý sa náchadza vo výške 1 025 m.n.m na nádhernej luxusnej terase átria apartmánoveho hotela HREBIENOK RESORT ****, je určite nevšedným zážitkom. ( prevádzka bazéna je ovplyvnená poveternostnými podmienkami ),. Priezračná krýštaľová voda vás naplní energiou , ostvetlenie vo večerných hodinách a hviezdna obloha dodajú zážitku ešte väčšie čaro. Rozmery sú 10 m x 4 m , hĺbka 1,00 - 1,30m. 

 • Saunový svet:
  Účinky saunovania sú blahodarné pre každý ľudský organizmus
  . Zvýšené teplo pri saunovaní vedie k lepšiemu prekvrveniu organizmu a tým sa vám zefektívňuje pohyblivosť svalstva a kĺbov. Zároveň to vedie k uvoľneniu bolesti. Základným procesom pri saunovaní je menenie tepelného a chladného pôsobenia na telo. Týmto procesom si rozíšrite krvné cievy a zrýchlite svoj krvný obeh. U nás nájdete tieto tri typy sáun: 

  Fínska sauna: alebo suchá sauna má priemrnú teplotu 100°C. Jedna kúra by mala trvať 3 x 15 minút,  s ochladením medzi cyklami.  Dizajn sauny ulahodí aj oku hosťa, farebné podsvietenie dotvára jedinečný koncept farebnej terapie.  Špeciálne drevo a horúce lávove kamene s inhalácie vône blahodárne pôsobia na dýchacie cesty. 

  Infrasauna: jej sila spočíva  v infračervenom žiarením, ktoré prehreje telo až do hĺbky 4cm. Priemerná teplota 45°C zlepšuje prekrvenie kože, zmierňuje bolesti kĺbov a je vhodná  k posileniu imunity. Jedinečná terapia svetlom aj v tejto saune napĺňa svoj koncept a dopĺňa ju upokojujúcou farebnou harmóniou.

  Parná bylinková sauna: je z pohľadu klientov jedna z naobľúbenejších. Jej priemerná teplota dosahuje od 37°C do 45°C,  Vlhkosť 100% zaručuje to správne parné saunovanie. Para sa obohacuje o jemné vonné esencie, ktorých inhalácia blahodárne pôsobí na telo a dýchacie cesty. Celkovo posilňuje imunitu. Doporučený pobyt v parnej saune je cca 15-20 minút.  

 • Vírivá vaňa: 
  Boľavý chrbát, stuhnutá šija či unavené telo - to všetko vyrieši pobyt vo vírivej vani  s masážnymi tryskami ( pre maximálne 5 osôb ) priamo vo wellness centre. Hĺbka vody je 0,9m, po obvode sú anatomicky tvarované sedadlá s tryskami pre vodnú a vzduchovú masáž. Priemrná teplota je 36°C. 

 • Masáže: 
  Pre spríjemnenie vášho pobytu u nás vám ponúkame niekoľko druhov masáží na objednávku : v intervaloch 25 min. alebo 50 min., relaxačnú čiastočnú alebo celotelovú , masáž lávovymi kameňmi, čokoladovú masáž, medovú masáž a rôzne iné uvoľňujúce masáže. 

 • Profesionálne fitness:
  Naše "profesionálne fitko" je jedinečné a takéto fitness centrum nenájdete v širokom okolí v žiadnom hoteli. Skvelé stroje vám dodajú ten správny štart do nového dňa, tréneri vám priblížia tú správnu techniku a pomôžu začať tým správnym smerom. Moderná technológia, ozvučenie a jedinečná poloha je vyhľadávaná nielen klientmi, ale ja obyvateľmi mesta. 

 • Oddychová miestnosť:
  Oddychová zóna je priestor určený na oddych a regeneráciu organizmu po absolvovaní  wellness procedúr. Ležadlá sú pohodlné a anatomicky tvarované .