ONLINE REZERVOVAŤ

Gastronómia

Nezabudnuteľný zážitok a rôznorodosť chutí na jednom mieste!
 

Koncepcia nášho jedinečného resortu vytvára dokonalú mozaiku nadštandardných služieb, a takou koncepciou sa nesie aj gastronómia. Každá z reštaurácií má v sebe niečo jedinečné, čo zaručuje gurmánsky zážitok. Hotelovým hosťom sú k dispozícii dve reštaurácie, kde sa podávajú skvelé raňajky ( Slowenska a Soul ). Výber kde si dáte chutný obed  a nevšednú večeru, dezert či špeciálne víno nechávame na vás. Máme k dispozícii Slowensku reštauráciu , reštauráciu  Soul , reštauráciu Dobré časy a Libertin,  palacinkáreň Tatracinky, pizzeriu Gustoso, Umami Sushi & Ramen nový koncept chutí a jedinečnú čokolateriu La nature. Koncept dopĺňa cukráreň u Elišky, Tatra gril, a v neposlednom rade bio špeciality v Košiariku s voňavým čerstvým pečivom a výrobkami z ovčieho mlieka. Samozrejmosťou je profesionálna príjemná obsluha,  nádherné prostredie s výhľadom na srdce Tatier a v letnom období terasové sedenie. 

Kuchári v jednotlivých reštauráciách ponúkajú svoju kuchyňu na vysokej úrovni a to všetko z čerstvých surovín. Do svojej prípravy vždy vložia nielen svoju dlhoročnú prax ale aj srdce a tvorivosť. 

Okrem bežného denného menu či stáleho jedálneho lístka ponúkame aj sezónne špeciality pre príjemý obed s rodinou, priateľmi, či večeru pri sviečkach, alebo rodinných oslavách. Cukrárky v našom rezorte vám s láskou pripravia každý deň čerstvé, chutné a s láskou napečené lahodné domáce dezerty.  

V našom resorte si príde na svoje naozaj každý. Či už máte chuť na pravé slovenské špeciality, kulinárske dobroty, kvalitnú kávu alebo sa radi necháte zlákať na vynikajúce palacinky práve tu nájdete to" pravé lahodné jedlo"

V našich reštauráciách môžete využiť darčekový poukaz v rôznych hodnotách.

 

Slowenská reštaurácia

Užite si rýdzo slovenské a prudko jedlé lahôdky v príjemnom tatranskom prostredí. Slowenská reštaurácia v Starom Smokovci vás zláka nielen štýlovým interiérom inšpirovaným prácou architekta Tatier - Gedeona Majunkeho, ale predovšetkým lákavou kuchyňou.
OTVORENÉ 


Reštaurácia Soul

Nechajte sa uniesť svojimi zmyslami a vychutnajte si jedinečné kulinárske zážitky.
Naša kuchyňa Vám ponúka zážitkovú gastronómiu plnú chutí, vyváženosti a harmónie. Neváhajte stráviť jedinečné chvíle v príjemnom prostredí.

OTVORENÉ 


Piváreň Dobré časy

Náš industriálny nefajčiarsky priestor, plný betónu, kovu a dreva, dokonale dopĺňajú maľby košického majstra street artu Viktora Fehera. Jeho umenie dalo nášmu interiéru svojrázny rozmer a jedinečnú umeleckú hodnotu. Impozantná slnečná terasa, na sviežom horskom vzduchu, hravo zláka na čapáka či zaslúžený oddych po ľahkej aj náročnej túre.
OTVORENÉ 


Libertin Brasserie

Libertinizmus - Libertin - Libertarián sa dá zhrnúť do jedného slova. Sloboda. Sloboda slova, myslenia, mravov, obchodu. Brasserie - Je slovo belgického pôvodu a znamená hostinec, ktorý je menej formálny ako reštaurácia, ale oproti bistru alebo kaviarni v nej nájdete chutne pripravené teplé a studené jedlá, syry, lokálne špeciality samozrejme s dobrým vínom alebo pivom k tomu.
OTVORENÉ   


La Nature čokoladovňa

V tejto luxusnej čokoládovni Vám ponúkneme široký výber koláčov a čokolády, milkšejkov a limonád ! Nájdete u nás aj dobre vybavený detský kútik.
OTVORENÁ 

 

NOVINKA SUSHI & RAMEN 
“jedinečná chuť sushi a ramen” zaručene nebudete ľutovať návštevu v našej novej reštaurácii, kde sa spájajú tie najlepšie chute!
OTVORENÁ 


Cukráreň u Elišky

Sme malá tradičná cukráreň s vlastnou výrobou domácich koláčov, tort, medovníčkov a sušienok. Okrem vlastných výrobkov ponúkame sortiment pri ktorom dbáme na kvalitu, či už je to čokoláda, bioprodukty, sirupy, alebo zmrzlina. Pochopenie u nás nájdu aj deti, máme pre nich krásny detský kútik a v ponuke napr. Detský balíček, Náučnú omaľovánku, Pexeso, Magnetky, Odznaky.....od Elišky :). Súčasťou cukrárne sú taktiež Suveníry, kde si môžete kúpiť peknú maličkosť z Vysokých Tatier. Našu malú milú cukráreň nájdete vo Vysokých Tatrách, v malebnej časti Starý Smokovec, v Resorte Hrebienok (pod stanoviskom pozemnej lanovky). Tešíme sa na Vás.

OTVORENÁ 

Košiarik

Tento obchodík v našom rezorte je zameraný na slovenskú kultúru a hlavne produkty zdravej výživy. Rána kávička alebo iné produkty z rôzných druhov syra na skus počas dňa je slovenská delikatesa. Ochutnajte a doprajte si slovenskú chuť hôr.  
OTVORENÉ 


A ďašie gastro prevádzky: 

Tatracinky Palacinkáreň
 

Pizza Gustosa
  

Tatra Gril