ONLINE REZERVOVAŤ

Gastronómia

Gastronómia

Koncepcia nášho jedinečného resortu vytvára dokonalú mazaiku nadštandardných služieb, a takou koncepciou sa nesie aj gastronómia. Každá z reštaurácií má v sebe niečo jedinečné, čo zaručuje gurmánsky zážitok. Hotelovým hosťom sú k dispozícii dve reštaurácie, kde sa podávajú skvelé raňajky ( Slowenska a Soul ). Výber kde si dáte chutný obed  a nevšednú večeru, dezert či špeciálne víno nechávame na vás. Máme k dispozícii Slowensku reštauráciu , reštauráciu  Soul , reštauráciu Dobré časy a Libertin,  palacinkáreň Tatracinky, pizzeriu Gustoso, Lahôdky u Lenky a jedinečnú čokolateriu La nature. Koncept dopĺňa cukráreň u Elišky, Tatra gril a v nesposlednom rade bio špeciality v Košiariku s voňavím čerstvým pečivom a výrobkami z ovčieho mlieka. Samozrejmosťou je profesionálna príjemná obsluha,  nádherné prostredie s výhľadom na srdce Tatier a v letnom období terasové sedenie. 

Kuchári v jednotlivých reštauráciach ponukajú svoju kuchyňu na vysokej úrovni a to všetko z čerstvých surovín. Do svojej prípravy vždy vložia nielen svoju dlhoročnú prax ale aj srdce a tvorivosť. 

Okrem bežného denného menu či stáleho jedálneho lístka ponúkame aj sezónne špeciality pre príjemý obed s rodinou, priateľmi, či večeru pri sviečkách, alebo rodinných oslavách. Cukrárky v našom rezorte vám s láskou pripravia každý deň čerstvé, chutné a s láskou napečené lahodné domáce dezerty.  

V našom resorte si príde na svoje naozaj každý. Či už máte chuť na pravé slovenské špeciality, kulinárske dobroty, kvalitnú kávu alebo sa radi necháte zlákať na vynikajúce palacinky práve tu nájdete to" pravé lahodné jedlo".

V našich reštauráciach môžete využiť darčekový poukaz v rôzynch hodnotách.