ONLINE REZERVOVAŤ

Gastronómia

Gastronómia

Nezabudnuteľný zážitok a rôznorodosť chutí na jednom mieste!
 

Koncepcia nášho jedinečného resortu vytvára dokonalú mozaiku nadštandardných služieb, a takou koncepciou sa nesie aj gastronómia. Každá z reštaurácií má v sebe niečo jedinečné, čo zaručuje gurmánsky zážitok. Hotelovým hosťom sú k dispozícii dve reštaurácie, kde sa podávajú skvelé raňajky ( Slowenska a Soul ). Výber kde si dáte chutný obed  a nevšednú večeru, dezert či špeciálne víno nechávame na vás. Máme k dispozícii Slowensku reštauráciu , reštauráciu  Soul , reštauráciu Dobré časy a Libertin,  palacinkáreň Tatracinky, pizzeriu Gustoso, Lahôdky u Lenky a jedinečnú čokolateriu La nature. Koncept dopĺňa cukráreň u Elišky, Tatra gril, a v neposlednom rade bio špeciality v Košiariku s voňavým čerstvým pečivom a výrobkami z ovčieho mlieka. Samozrejmosťou je profesionálna príjemná obsluha,  nádherné prostredie s výhľadom na srdce Tatier a v letnom období terasové sedenie. 

Kuchári v jednotlivých reštauráciách ponúkajú svoju kuchyňu na vysokej úrovni a to všetko z čerstvých surovín. Do svojej prípravy vždy vložia nielen svoju dlhoročnú prax ale aj srdce a tvorivosť. 

Okrem bežného denného menu či stáleho jedálneho lístka ponúkame aj sezónne špeciality pre príjemý obed s rodinou, priateľmi, či večeru pri sviečkach, alebo rodinných oslavách. Cukrárky v našom rezorte vám s láskou pripravia každý deň čerstvé, chutné a s láskou napečené lahodné domáce dezerty.  

V našom resorte si príde na svoje naozaj každý. Či už máte chuť na pravé slovenské špeciality, kulinárske dobroty, kvalitnú kávu alebo sa radi necháte zlákať na vynikajúce palacinky práve tu nájdete to" pravé lahodné jedlo". Akcie a podujatia v blízkosti a okolí nájdete na našej podstránke: Akcie v okolí.

V našich reštauráciách môžete využiť darčekový poukaz v rôznych hodnotách.

 

Slowenská reštaurácia

Užite si rýdzo slovenské a prudko jedlé lahôdky v príjemnom tatranskom prostredí. Slowenská reštaurácia v Starom Smokovci vás zláka nielen štýlovým interiérom inšpirovaným prácou architekta Tatier - Gedeona Majunkeho, ale predovšetkým lákavou kuchyňou.
OTVORENÉ (režím "OP") 


Reštaurácia Soul

Nechajte sa uniesť svojimi zmyslami a vychutnajte si jedinečné kulinárske zážitky.
Naša kuchyňa Vám ponúka zážitkovú gastronómiu plnú chutí, vyváženosti a harmónie. Neváhajte stráviť jedinečné chvíle v príjemnom prostredí.

OTVORENÉ (režím "OP") 


Piváreň Dobré časy

Náš industriálny nefajčiarsky priestor, plný betónu, kovu a dreva, dokonale dopĺňajú maľby košického majstra street artu Viktora Fehera. Jeho umenie dalo nášmu interiéru svojrázny rozmer a jedinečnú umeleckú hodnotu. Impozantná slnečná terasa, na sviežom horskom vzduchu, hravo zláka na čapáka či zaslúžený oddych po ľahkej aj náročnej túre.
OTVORENÉ (režím "OP") 


Libertin Brasserie

Libertinizmus - Libertin - Libertarián sa dá zhrnúť do jedného slova. Sloboda. Sloboda slova, myslenia, mravov, obchodu. Brasserie - Je slovo belgického pôvodu a znamená hostinec, ktorý je menej formálny ako reštaurácia, ale oproti bistru alebo kaviarni v nej nájdete chutne pripravené teplé a studené jedlá, syry, lokálne špeciality samozrejme s dobrým vínom alebo pivom k tomu.
OTVORENÉ (režím "OP")   


La Nature čokoladovňa

V tejto luxusnej čokoládovni Vám ponúkneme široký výber koláčov a čokolády, milkšejkov a limonád ! Nájdete u nás aj dobre vybavený detský kútik.
Od 1.11.2021 - ZATVORENÉ. 


Lahôdky u Lenky

“Lahôdky u Lenky” Vám ponúkajú príjemné občerstvenie, jedlá s vlastnou receptúrou a široký vyber šalátov, polievok a iných jedál v spojení príjemného prostredia s pokojnou atmosférou Starého Smokovca. 
 


Cukráreň u Elišky

Sme malá tradičná cukráreň s vlastnou výrobou domácich koláčov, tort, medovníčkov a sušienok. Okrem vlastných výrobkov ponúkame sortiment pri ktorom dbáme na kvalitu, či už je to čokoláda, bioprodukty, sirupy, alebo zmrzlina. Pochopenie u nás nájdu aj deti, máme pre nich krásny detský kútik a v ponuke napr. Detský balíček, Náučnú omaľovánku, Pexeso, Magnetky, Odznaky.....od Elišky :). Súčasťou cukrárne sú taktiež Suveníry, kde si môžete kúpiť peknú maličkosť z Vysokých Tatier. Našu malú milú cukráreň nájdete vo Vysokých Tatrách, v malebnej časti Starý Smokovec, v Resorte Hrebienok (pod stanoviskom pozemnej lanovky). Tešíme sa na Vás. PS: Milujeme sladké a džezovú hudbu :)
OTVÁRACIA DOBA:  Pon - Ne : 9.00 - 19.00 (počas roka)
                 Pon - Ne : 9.00 - 20.00 (počas letnej sezóny)
                 OTVORENÉ (režím "OP")  


Košiarik

Tento obchodík v našom rezorte je zameraný na slovenskú kultúru a hlavne produkty zdravej výživy. Rána kávička alebo iné produkty z rôzných druhov syra na skus počas dňa je slovenská delikatesa. Ochutnajte a doprajte si slovenskú chuť hôr.  
OTVÁRACIA DOBA:  8.30 - 19.30 (v TOP sezóne)
                 OTVORENÉ (režím "OP") 


A ďašie gastro prevádzky: 

Tatracinky Palacinkáreň
 

Pizza Gustosa
  

Tatra Gril

 

         

Akcie a podujatia u nás a v okolí Vysokých Tatier.


V našom komplexe sa počas roka realizujú rôzne akcie a podujatia. Na tejto podstránke Vás budeme informovať kde a čo sa bude konať. Nájdete tu aj široký výber festivalov, akcií pre detičky, koncerty či gastro zážitky. 

 

1. máj Vysoké Tatry

 

Ďalšie podujatia v rámci celých Vysokých Tatier nájdete priamo na stránke www.tatry.sk