ONLINE REZERVOVAŤ

Obchodné prevázdky

Obchodné prevázdky

 

INTERSPORT RENT GALFY STARÝ SMOKOVEC

Naša špeciálka ponúka všetko pre nadšencov skialpinizmu, horolezectva a vysokohorskej turistiky. Nájdete tu prémiové značky ako Dynafit, Karpos, La Sportiva, Montura a mnoho ďalších. Zároveň tu nájdete aj letnú požičovňu bicyklov a turistického vybavenia a v zime skialp požičovňu. Zľava 10% na nákup nezľavneného tovaru a požičovňu vo všetkých prvádzkach GALFY.SK, hostia sa musia preukázať ubytovacím preukazom. 
OTVÁRACIA DOBA: PO - NE od 9,00 do 18,00 hod.
 

ZAŽI HORY S NAMI: Dávame do pozornosti aj našu stránku https://www.zazihorysnami.sk/ , kde v prípade záujmu môžu ľudia nájsť hotové ponuky tatranských výstupov s horským vodcom, ale aj ľahšie výlety so sprievodcom na turistiku, ferraty či ebike.

 

INTERSPORT KIDS

Naša predajňa kde nájdete "Všetko pre malé svište"! Outdoor oblečenie, obuv a výstroj na hory pre malých turistov. Nájdete nás o poschodie nižšie ako je naša veľká prevádzka Intersport v Hrebienok Resorte (zľava po schodoch dolu).
OTVÁRACIA DOBA: PIA - NE od 9,00 - 18,00 hod.

 

CMP SHOP 

História talianskej značky CMP začala už pred viac ako 50 rokmi a dnes je už stabilnou súčasťou ponuky športového oblečenia a obuvi. Zameriava sa na outdoor, lyžovanie ale neobchádza ani fashion kolekciu ALPS HEART s tradičným nádychom. V CMP produktoch nájdete skĺbené skvelé vlastnosti a dizajn za prijateľnú cenu.
OTVÁRACIA DOBA: PO - ŠTV od 9,00 - 17,00 hod a PIA - NE od 9,00 - 18,00 hod. 


GANT

Značka GANT je už 70 rokov synonymum pre nadčasový, nenútene ležérny a elegantný štýl. Teraz ju už nájdete aj v Tatrách.
OTVÁRACIA DOBA: PIA - NE od 9,00 - 18,00 hod.


NAJŠPORT

Novootvorená predajňa a požičovňa bicyklov, lyží a turistického vybavenia v Starom Smokovci je tu! Teraz prinášame kvalitné služby aj vám. Navštívte nás v apartmánovom hoteli Hrebienok Resort 2 alebo online na www.najsport.sk. Sme špecialisti na cyklistiku, lyžovanie a turistiku. Nájdete u nás rôzne kategórie bicyklov, lyží, športového oblečenia a kvalitného príslušenstva. Vybrať si môžete zo svetových značiek ako Trek, Ghost, Lapierre, Salomon, Atomic, Dynafit, Rossignol, Salewa a iné.
OTVÁRACIA DOBA: PO - NE od 10,00 - 18,00 hod.

 

KOŠIARIK

Tento obchodík v našom rezorte je zameraný na slovenskú kultúru a hlavne produkty zdravej výživy. Rána kávička alebo iné produkty z rôzných druhov syra na skus počas dňa je slovenská delikatesa. Ochutnajte a doprajte si slovenskú chuť hôr.  
OTVÁRACIA DOBA:  8.30 - 19.30 (momenátlne v letnej sezóne)

 

COOP JEDNOTA 

Potraviny v našom rezorte, kde nájdete komplexne všetko, čo potrebujete. Od zeleniny, mrazených výrobkov až po rôzne mliečné výrobky. Nachádzajú sa v budove HR2 v rezorte. 
OTVÁRACIA DOBA:  7,00 - 19,00 hod

 

SINTRA 

O trošku menšie potraviny ale o to plnšie samých dobrôt. Nájdete ich v rezorte v budove HR1 (Dependance) len na skok od horných apartmánov. 
OTVÁRACIA DOBA: PIA-NE

 

Akcie a podujatia v blízkosti a okolí nájdete na našej podstránke: Akcie v okolí.