ONLINE REZERVOVAŤ

O nás

Vitajte v srdci Tatier v Apartmánovom hoteli HREBIENOK RESORT
 

S výhľadom na jedinečnú panorámu tatranských hôr, vás pozývame do nadmorskej výšky 1 025 metrov, aby ste nechali všedný deň za dverami a vychutnali si najmodernejší komplex v Starom Smokovci. Miesto kde sa spája luxus, komplexné služby a relax na jednom mieste. Vytvorili sme priestor pre rodiny s deťmi ale aj pre ľudí hľadajúcich absolútne súkromie a pokoj. U nás sa nachádzate uprostred turistického a prírodného raja Vysokých Tatier. Nezáleží však na tom, či hľadáte adrenalínové dobrodružstvá, alebo chvíle oddychu, náš hotel vás bude rozmaznávať v každom ročnom období vynikajúcim wellness, lahodnou kuchyňou a jedinečnými službami. 

 

Náš príbeh sa začal pred pár rokmi,  víziou nadštandardných služieb na jednom mieste. Apartmánový hotel HREBIENOK RESORT sa skladá z dvoch budov. Prvá budova pod názvom HR1 je kategorizovaná ako 3-hviezdičkový štandard a druhá budova je kategorizovaná ako 4-hviezdičkový štandard hotela.   

 

Vytvorili sme pre vás komfortné ubytovanie v priestranných apartmánoch s terasou, kuchynským kútom a parkovaním priamo v objekte v podzemnej garáži. Pre rodiny s deťmi, máme  apartmány vybavené detskou postieľkou, oddelenými spálňami s priestrannou obývacou časťou. Detský kútik, exteriérové ihriská  a v zime ľadová plocha zaručujú zábavu pre všetky deti. Doplnkové služby dopĺňajú služby wellness - kde sa nachádzajú  3 sauny (fínska, infra a parná sauna) a skvelá  vírivá vaňa s oddychovou miestnosťou. Jedinečný exteriérový bazén s terasou dodávajú záruku luxusného oddychu na jednom mieste. V poobedňajších hodinách máte k dispozícií priamo pri recepcii Lobby bar, kde si môžete pohodlne oddýchnuť a vychutnať kávu alebo drink priamo na terase. Pre milovníkov cvičenia ponúkame profesionálne fitness.  


Priamo pri hoteli (budova HR1) je nástupná stanica pozemnej lanovky na Hrebienok a začínajú značené tatranské turistické chodníky. Ideálny bod k vychádzkam i náročným túram. V rezorte sa nachádza aj požičovňa športových potrieb, predajne športového oblečenia, predajne módneho oblečenia, reštaurácie s jedinečným konceptom a iné obchodné prevádzky. Či už ste milovníkom hôr, outdoorových aktivít alebo si chcete iba oddýchnuť s rodinou, Hrebienok Resort **** bude s radosťou vašim dovolenkovým partnerom.

 
Jedinečný koncept služieb v  srdci Tatier !

 

Aj v podnikaní existuje ekologický prístup s pohľadom na budúcnosť. 

 

Separujeme : Šetríme energiou : Volíme si lokálnych dodávateľov výrobkov a služieb : Myslíme EKO od výzdoby po kozmetické a čistiace prostriedky.