ONLINE REZERVOVAŤ

Doplnkové služby

 

Naše nadštandardné služby = vaša spokojnosť:
 

Baby friendly hotel

Detské exteriérové ihrisko 
Detský kútik 
Detský sortiment: zapožičanie  zdarma podľa dostupnosti a  rezervácie vopred:  detská postieľka,  detská stolička, nočník, stupienok,   redukcia na toaletu, vanička na   kúpanie.
Požičovňa športových potrieb a nosičov.
Bezbariérový prístup. 

 

Pillow menu 

pillow menu

 

 

Okrem bežných služieb myslíme aj na vaše zdravie. Ponúkame  vám pillow menu kde si nájdete ten pravý vankúš pre vás. Máme k dispozícii niekoľko rôznych anatomických vankúšov s garanciou antialergickej výplne a špeciálneho čistenia.

 

 

Pet friendly hotel

Náš apartmánový hotel je priateľský aj k vašim najmilším a najmenším zvieracím rodinným príslušníkom. Nespočetné množstvo zelene, možnosti prechádzok či túr, zaručujú skvelý pobyt aj s vaším psíkom. Neváhajte a príďte k nám. Za poplatok 15€ / noc je u nás vítaný aj váš domáci miláčik. Pri objednávke a našich možnostiach vás bude čakať miska s vodou či pelech na spanie. Pobyt s domácim zvieratkom je možný v našej budove HR I Dependance. 

 

Raňajkový balíček 

 


Nestíhate naše skvelé raňajky? Nič sa nedeje, pripravíme vám raňajkový balíček na cestu. Vyberte si z nášho raňajkového menu a balíček vás bude čakať na recepcii. Raňajkové menu sa môže trošku líšiť podľa okolností a ponuky reštaurácií. 
           

 

Darčekový balíček

Darček v podobe kvetov, lahodného šumivého vína, ovocná misa či romantická výzdoba apartmánu - aj toto vám vieme po dohode vopred pripraviť. Vyberte si z nášho darčekového menu. Rezervácie doplnkových služieb je potrebné nahlásiť na recepciu hotela najneskôr deň pred pobytom

 

 

Check-in online 

  • Máte záujem prísť a oddychovať bez čakania?  V tom prípade Vám odporúčame zrealizovať pár dní pred príchodom online check-in alebo priamo pri rezervácií, kde v pohodlí domova vyplníte všetky svoje osobné údaje a my vám všetko pripravíme. Rýchlo a jednoducho získate prístup k dovolenke v našom apartmánovom resorte.  

 

Parkovanie v podzemnej garáži 

  • Náš resort má jedinečné podzemné parkovanie pripravené pre každého hosťa, na recepcii získate číslo parkovacieho miesta, kde počas pobytu zaparkujete vaše auto , váš bicykel alebo iné športové potreby vieme uložiť do odkladacieho priestoru a v prípade elektronabíjania máme k dispozícii E-nabíjačky. V podzemných garážach je potrebné dodržiavať parkovací poriadok pre väčší komfort a vaše bezpečie.