ONLINE REZERVOVAŤ

Aktivity v okolí

Aktivity v okolí

AKTIVITY V OKOLÍ

Aktivít v našom resorte je niekoľko, ale ak by vám tieto nestačili, máme v blízkosti ešte niekoľko ďalších. Okrem nádherných prechádzok po okolí či po turistických chodníkoch cez Hrebienok pre náročnejších, nájdete v blízkosti aj interaktívne atrakcie alebo herne pre vaše deti, edukatívne či interiérové galérie. Mesto Vysoké Tatry ponúka niečo pre každého z nás. Akcie a podujatia v blízkosti a okolí nájdete na našej podstránke: Akcie v okolí. Ak sa vyberiete na Štrbské Pleso či do Tatranskej Lomnice, nezabudnite si kúpiť Tatry Card kde máte množstvo zliav a bezplatné ekologické cestovanie električkou. 

U nás najdete v blízkosti tieto atrakcie: 
 

 

 

Tricklandia

GALÉRIA TRICKLANDIA, Starý Smokovec 

Netradičná galéria, ktorá občas "nedáva zmysel". Mení ľudský  pohľad a myslenie. Zábava nie len pre malých ale aj veľkých. Ilúzia a prekonávane samých seba na jednom mieste. 

= ČÍTAJ VIAC =

lanovka hrebienok

POZEMNÁ LANOVÁ DRÁHA, Hrebienok 

Pozemná lanovka priamo na Hrebienok. Túra alebo lanovka ? Vyberte si čokoľvek, výstup hore pešo alebo lanovkou je stále len pár metrov od nášho rezortu. 

= ČÍTAJ VIAC = 

Švajčiarsky dom

MÚZEUM TATRANSKÝCH HORSKÝCH NOSIČOV

Baví vás a zaujíma naša tatranská kultúra nosičov. Toto múzeum je ideálnym miestom, kde sa dozviete všetky podrobnosti a zaujímavosti o nich. 

= ČÍTAJ VIAC =

kostolik stary smokovec

DREVENÝ KOSTOL, Starý Smokovec

Nádherný drevený kostolík bol postavený roku 1888. Do dnes je zachovalým unikátom tatranskej kultúry. Aj dnes sa v ňom realizujú svadby, bohoslužby a samozrejmou súčasťou sú aj jeho prehliadky. 

= ČÍTAJ VIAC =

GOLFOVÝ AREÁL ROYAL VALLEY 

Nový golfový areál v prekrásnom tatranskom prostredí Vás očarí svojou atmosférou. Nádherné pláne a krásne výhľady vám prezradia aké je Slovensko krásne. 

= ČÍTAJ VIAC = 

PLAY PLANET TATRY, Starý Smokovec

Detské zábavné interiérové ihrisko blízko nášho komplexu HREBIENOK RESORT. Len pár metrov od budovy HR2. Nájdete tam zábavu pre tých malých a najmenších za kažédho počasia. 

= ČÍTAJ VIAC = 

POLIANKOVO, Tatranská Polianka

Digitálna galéria a kaviareň. Ponorte sa do sveta digitálnej technológie a očarí vás farbami, kvalitou a neskutočnou reálnosťou zbrazenia.

= ČÍTAJ VIAC = 

detska hrena

GALÉRIA HRAČIEK, Tatranská Lomnica

Netradičná galéria pre tých malých a menších. Interiérové edukačné a zábavné ihrisko. Chcete aby sa vaše deti hrali a zároveň vzdelávali? Tak toto miesto je pre nich ideálne.

= ČÍTAJ VIAC =

ľadový dom

ĽADOVÝ DOM, Hrebienok 

Každoročná atrakcia vybudovaná s jedinečnou tématikov už niekoľko týždňov pred jej otvorením. Kopec práce ale stojí to za to! Nadhérne stavby každý rok. 

= ČÍTAJ VIAC = 

kalvaria

VYHLIADKA S KALVÁRIOU

= ČÍTAJ VAIC =

galéria šliapacích autíčok

PEDAL PLANET, Tatranská Polianka 

Galéria pedalových autíčok v rôznom nádhernom prevedení. 

= ČÍTAJ VIAC =

turistika

 OBJAV TÚRY, okolie Starého Smokovca

= ČÍTAJ VIAC =  

TATRAS TOWER, šTRBSKÉ PLESO 

Vyhliadková veža v nadmorskej výške 1 346 m. n. m. Prechádzka a výhľad v tom najkrajšom prostredí. Výhľad vám vyrazí dych. Či v lete či v zime sa prejsť po unikátnej stavbe.

= ČÍTAJ VIAC =

KVANTARIUM, HREBIENOK

Galéria svetiel a ilúzií priamo na Hrebienku.

= ČÍTAJ VIAC = 

 

TOP ATRAKCIA pre naších hostí: ZÁŽITKOVÝ LET Tomisky.sk
 

Hneď pár metrov od nás je priamo hlavná stanica Starý Smokovec a električkou sa viete dostať kam koľvek po rôzných trasách. Ponúkame vám aj kompletný cestovný poriadok

A iné okolité atrakcie nájdete tu: 

TURISTICKÉ CIELE                                                       

MÚZEA a GALÉRIE

VÝLETY pre rodiny s deťmi

Tipy na letnú turistiku v Tatrách 

Tipy na zimnú turistiku v Tatrách