Moderný apartmánový hotel postavený v rokoch 2016 a 2019. Umiestnený v srdci Vysokých Tatier, priamo pri stanici pozemnej lanovky v Starom Smokovci. Apartmánový hotel je zložený z dvoch častí – hotela s recepciou a dependance ležiaceho v tesnej blízkosti hotela. Všetky izby sú prístupné výťahmi z podzemných garáží. Prízemnú časť objektov tvoria obchody a reštaurácie. K vybaveniu hotela patrí wellness centrum, fitness centrum, vonkajší relaxačný bazén, gastroprevádzky a obchodné prevádzky.

Naše izby sú veľkoryso priestorovo riešené v luxusnom štýle, všetky majú WC s kúpelňou a kompletne vybavenú kuchyňu. Väčšina izieb má priestorný balkón alebo terasu so záhradným nábytkom. Z južných izieb sú výhľady na podtatranskú kotlinu a mesto Starý Smokovec, zo severných apartmánov na blízke lesy a Vysoké Tatry. Izby umiestnené na vnútornej strane objektov majú výhľady do záhrady.

Online komorník Alfred – spríjemní zážitok z vášho pobytu

HOSTIA MAJÚ K DISPOZÍCII

  • Recepciu – nonstop
  • Detský kútik (vonkajší&vnútorný)
  • Wifi v celom objekte zdarma
  • TV so satelitnými kanálmi zdarma
  • Bankomat v podzemných garážach Dependance budovy

Objavte aj naše moderné welness centrum a nechajte sa hýčkať v srdci Vyokých Tatier!

Hostia si môžu objednať k pobytu raňajky alebo polpenziu. Jedlá sa podávajú v reštauráciách Soul (budova Dependance) a Slowenska restaurant (budova hotela). V našom rezorte máme pre vás pripravené štýlovo zariadené wellness & fitness centrum, do ktorého majú naši ubytovaní hostia zľavnený vstup vo výške 10% z ceny.

Deti sú v našom zariadení vítané. Tie najmenšie, bez nároku na lôžko, majú pobyt zdarma. Ponúkame detskú postieľku a stoličku za poplatok.

Všetci hostia majú k dispozícii parkovacie miesto v podzemnej garáži za poplatok.

Vašich zvieracích miláčikov akceptujeme v budove Dependance za poplatok, a to len ak sú na pobyt v hoteli zvyknutí a Vy zabezpečíte, že nebudú znečisťovať okolie a ohrozovať ubytovaných hostí.

Vaše športové náradie vám vieme uschovať za malý poplatok . V zime si môžete prenajať úschovnú skrinku na lyže, v lete si môžete uschovať bicykel v úschovni bicyklov.

Školený personál Vám s radosťou pomôže s plánovaním Vášho pobytu, zavolá Vám taxík, poskytne turistické informácie.

U nás môžete platiť v hotovosti alebo kreditnými kartami.

Voľný čas si môžete spestriť na našej záhradnej terase s výhľadom do podtatranskej kotliny alebo v prípade horšieho počasia vo foyer hotela.

Či už chcete iba prenocovať a pokračovať vo svojej ceste alebo tráviť u nás dovolenku, veríme, že Vás nesklameme a poskytneme Vám služby na vysokej úrovni. Relaxujte a cíťte sa u nás ako doma!

Menu
Hrebienok Dependance Vysoké Tatry hodnocení