Moderný apartmánový hotel postavený v rokoch 2016 a 2019. Umiestnený v srdci Vysokých Tatier, priamo pri stanici pozemnej lanovky v Starom Smokovci. Apartmánový hotel je zložený z dvoch častí – hotela s recepciou a dependance ležiaceho v tesnej blízkosti hotela. Všetky izby sú prístupné výťahmi z podzemných garáží. Prízemnú časť objektov tvoria obchody a reštaurácie. K vybaveniu hotela patrí wellness centrum, posilňovňa, vonkajší odpočinkový bazén, gastroprevádzky a obchodné prevádzky.

Izby sú veľkoryso priestorovo riešené v luxusnom štýle, všetky majú WC s kúpelňou a kompletne vybavenú kuchyňu. Väčšina izieb má priestorný balkón alebo terasu so záhradným nábytkom. Z južných izieb sú výhľady na podtatranskú kotlinu a mesto Starý Smokovec, zo severných apartmánov na blízke lesy a Vysoké Tatry. Izby umiestnené na vnútornej strane objektov majú výhľady do záhrady.

Online komorník Alfred – spríjemní zážitok z vášho pobytu

HOSTIA MAJÚ K DISPOZÍCII

  • Recepciu (od 8:00 do 22:00)
  • Lobby bar (od 8:00 do 22:00)
  • Detský kútik (nepretržite)
  • Wifi v celom objekte zdarma
  • TV so satelitnými kanálmi zdarma
  • Bankomat v budove Dependance hotela

Zažite s nami rôzne dobrodružstvá – vydajte sa na turistiku s pozorovaním medveďov, užite si skupinovú rybačku, zažite denný výlet na plte a rôzne iné…

Hostia si môžu objednať k pobytu raňajky alebo polpenziu. Jedlo sa podáva v reštaurácii Soul (budova Dependance) a v Slovenskej reštaurácii (budova hotela). Naši hostia majú zľavu 20% v reštaurácii Soul a zľavu 10% v reštaurácii Slowenska na všetky jedlá z jedálneho lístka, a tiež od septembra môžu využiť služby nášho wellness centra za poplatok.

Deti sú v našom zariadení vítané. Tie najmenšie, bez nároku na lôžko, majú pobyt zdarma. Ponúkame detskú postieľku a stoličku za poplatok.

Všetci hostia majú k dispozícii parkovacie miesto v podzemnej garáži za poplatok.

Vašich zvieracích miláčikov akceptujeme v Dependance za poplatok, ak sú na pobyt v hoteli zvyknutí a Vy zabezpečíte, že nebudú znečisťovať okolie a ohrozovať ostatných hostí.

Vaše športové náradie vieme uschovať. V zime si môžete bezplatne prenajať profesionálnu úschovnú skrinku na lyže a lyžiarky, v lete si môžete bezplatne uschovať bicykel v úschovni bicyklov.

Školený personál Vám s radosťou pomôže s plánovaním Vášho pobytu, zavolá Vám taxík, poskytne turistické informácie.

U nás môžete platiť v hotovosti alebo kreditnými kartami.

Voľný čas si môžete spestriť na našej záhradnej terase s výhľadom do doliny alebo v prípade horšieho počasia v lobby bare.

Či už chcete iba prenocovať a pokračovať vo svojej ceste alebo tráviť u nás dovolenku, veríme, že Vás nesklameme a poskytneme Vám služby na vysokej úrovni. Relaxujte a cíťte sa u nás ako doma!

Menu