Služby Hrebienok-Resort

Pobyt, ktorý neoľutujete

Hostia majú k dispozícii

  • Recepciu (od 8:00 do 22:00)
  • Lobby bar (od 8:00 do 22:00)
  • Detský kútik (nepretržite)
  • Wifi v celom objekte zdarma
  • TV so satelitnými kanálmi zdarma

 

Všetci hostia majú k dispozícii parkovacie miesto v podzemnej garáži za poplatok.

Hostia si môžu objednať k pobytu raňajky alebo polpenziu. Jedlo sa podáva v reštaurácii Soul, ktorá je prístupná z výťahu. Hostia u nás ubytovaní majú zľavu 20% na všetky jedlá z jedálneho lístka reštaurácie Soul.

Hostia môžu navštíviť wellness v blízkom Grand Hoteli alebo využiť výhodnú zľavu v Aqua City Poprad.

Deti sú v našom zariadení vítané. Tie najmenšie, bez nároku na lôžko, majú pobyt zdarma. Ponúkame detskú postieľku a stoličku za poplatok.

Vašich zvieracích miláčikov akceptujeme za poplatok, ak sú na pobyt v hoteli zvyknutí a Vy zabezpečíte, že nebudú znečisťovať okolie a ohrozovať ostatných hostí.

Vaše športové náradie vieme uschovať. V zime si môžete za poplatok prenajať profesionálnu úschovnú skrinku na lyže a lyžiarky, v lete si môžete bezplatne uschovať bicykel v úschovni bicyklov.

Školený personál Vám s radosťou pomôže s plánovaním Vášho pobytu, zavolá Vám taxík, poskytne turistické informácie.

U nás môžete platiť v hotovosti alebo kreditnými kartami.

Voľný čas si môžete spestriť na našej záhradnej terase s výhľadom do doliny alebo v prípade horšieho počasia v lobby bare.

Či už chcete iba prenocovať a pokračovať vo svojej ceste alebo tráviť u nás dovolenku, veríme, že Vás nesklameme a poskytneme Vám služby na úrovni. Relaxujte a cíťte sa u nás ako doma!